spotkanie najemcy

Przedsiębiorcy z Inkubatora, spotkanie noworoczne

17 – go lutego 2016r. nowy zarząd Fundacji, oficjalnie przywitał firmy zlokalizowane w Inkubatorze. Było to również spotkanie poświęcone planom na działalność Inkubatora w 2016r.Dodatkowo przedstawiono wszystkim przedsiębiorcom plany działań w ramach konkursów Regionalnego Programu Operacyjnego 2020 z których również najemcy Inkubatora, będą mogli jako MŚP w przyszłości skorzystać.

Podczas spotkania Prezes Zarządu Małgorzata Kaczmarczyk, zaproponowała najemcom formę bezpłatnej reklamy na stroniewww.fundacja.zary.pl oraz przedstawiła oferty na monitoring budynku przy ul. Mieszka I 13. Na zakończenie spotkania najemcy zapoznali się również z kosztami funkcjonowania Inkubatora oraz planami na przyszłość w celu polepszenia warunków funkcjonowania firm inkubowanych.

Strona główna Aktualności Przedsiębiorcy z Inkubatora, spotkanie noworoczne