glowne

W dniu wczorajszym w Fundacji odbyły się konsultacje z prawnikiem Łukaszem Żakiem w zakresie zakładania firmy na terenie UE, delegowania pracowników do Niemiec,, nostryfikacją dokumentów; uznawaniem polskich kwalifikacji zawodowych po stronie niemieckiej jak również zezwoleniem na wynajem pracowników, a także zagadnieniami związanymi z eksportem oraz wewnątrzwspólnotową dostawą towarów. Podczas doradztwa poruszane były również tematy związane z formą opodatkowania, ubezpieczeniem, czy też przepisami dotyczącymi wprowadzania produktu do sprzedaży. Spotkania możliwe były dzięki współpracy partnerskiej Fundacji Przedsiębiorczość z Centrum Przedsiębiorczości i Transeru Technologii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na kolejne wsparcie zapraszamy Państwa w przyszłym roku:)

Strona główna Aktualności Prawno – ksiegowe aspekty prowadzenia Firmy w UE za nami, kolejne w przyszłym roku.