facebook_awatar

Podsumowanie naszych działań za 2016 r.

Koniec roku, to czas podsumowań, przemyśleń ale i planów związanych z rokiem kolejnym. Dla nas rok 2016 był wyjątkowy, bowiem to my, pracownicy związani z Fundacją od zawsze, dostaliśmy szansę na rozwinięcie jej i kreowanie według własnej wizji i planów związanych z rozwojem przedsiębiorczości w naszym mieście, powiecie i województwie. Wymagało to od nas ogromu pracy, wyrzeczeń i cierpliwości, ale opłaciło się. Kończymy rok 2016 z wygranymi konkursami, płynnością finansową i niezmiernym apetytem na więcej:)

Chcielibyśmy podziękować za współpracę wszystkim przedsiębiorcom, najemcom Inkubatora, naszym parterom biznesowym, instytucjom samorządowym z którymi współpracowaliśmy, organizacjom pozarządowym oraz mediom (TV Regionalna, Gazeta Regionalna, Kurier Żarsko-Żagański, Gazeta Lubuska, Radio ESKA, Radio Zachód, Radio Żagań), które z informacją trafiały bezpośrednio do Państwa. Dziękujemy za obiektywizm i chęć wsparcia naszych działań i inicjatyw. Korzystając z okazji dziękujemy Pani Burmistrz Danucie Madej, Radnym Miejskim i Powiatowym oraz Burmistrzom Panu Olafowi Napiórkowskiemu i Panu Patrykowi Falińskiemu, którzy próbowali niejednokrotnie pomóc naszej organizacji w inicjatywach w które chętnie się angażowaliśmy. Na koniec dziękujemy Radzie Fundacji, która regularnie uczestniczy w posiedzeniach, wspomaga nas w realizacji przedsięwzięć, a także służy doświadczeniem i wsparciem.

Rok 2017 będzie tylko lepszy!!!!!
Mamy dużo planów i pomysłów, siły też nam póki co starcza:) więc damy z siebie wszystko.

Dużymi krokami zbliża się do nas okrągła rocznica, bowiem w przyszłym roku będzie 25 lecie istnienia Fundacji ,,Przedsiębiorczość” szykujcie się Państwo, bowiem o nikim z Was nie zapomnimy !!!!!!!

Życzymy najlepszego ZESPÓŁ FUNDACJI (Małgosia, Artur, Aga, Regina:)

film_fundacja

 

Strona główna Aktualności Podsumowanie naszych działań za 2016 r.
Menu
Menu