4

Innowacyjna usługa w branży budowlanej, wprowadzana przez żarską firmę M&J. Gratulujemy!!!!

Szanowni Państwo, dziś jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję przetestować innowacyjną usługę Firmy M&J, którą właśnie wprowadza na rynek krajowy. O czym mówimy, przeczytajcie ???

Zaprojektowanie budynku, idealnie uszytego na miarę Twoich potrzeb, wymaga wspólnej wizji Inwestora oraz architekta. Prawdziwa współpraca będzie w pełni efektywna, jeżeli Inwestor potrafi wyobrazić sobie założenia architekta.

Pomyśl, ile razy podczas wykonywanej przez Ciebie Inwestycji nanosiłeś kosztowne zmiany projektu już we wczesnym etapie realizacji?

Zastanów się czy Twój nowo wybudowany obiekt mógłby wyglądać inaczej, być jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb produkcyjnych?

Co byś powiedział, gdybyś zobaczył swoją Inwestycję nie na papierze, ale w wirtualnej rzeczywistości? Nasza nowa technologia oferuje w pełni angażujący pokaz, przenoszący Cię wprost do miejsc, które jeszcze nie istnieją. Rozejrzyj się dookoła. Przed Twoimi oczami znajduje się właśnie Twoja Inwestycja. Pozwala zobaczyć to, czego na żywo widzieć nie możemy. Możesz z łatwością odbyć spacer po swoim obiekcie w wirtualnym świecie. Odkryj tę rzeczywistość na zupełnie nowym poziomie. To wszystko po to, aby pokazać Ci finalny efekt planów, który dla Ciebie tworzymy.

Jesteśmy w stanie wirtualnie zbudować plan Twojej produkcji, razem z Tobą ją zoptymalizować, unaocznić proces przez co unikniesz błędów w jej organizowaniu. Z nami szybko analizujesz wprowadzone zmiany, porównasz różne rozwiązania. Tym samym unikniesz rozczarowania, bo wszystko zaczynamy razem w wirtualnej rzeczywistości.

Koniec z mierzeniem i przykładaniem próbek.

Prezentacja Twojej Inwestycji w telefonie? Banalnie proste! Inwestycje w trójmiarze możesz obejrzeć ją w każdym miejscu i o każdej porze, siedząc wygodnie we własnym fotelu. Firma M&J

7

8

2

4

2

Strona główna Aktualności Innowacyjna usługa w branży budowlanej, wprowadzana przez żarską firmę M&J. Gratulujemy!!!!
Menu
Menu