przedsiebiorczosc

Rozmawiamy z Zarządem województwa m.innymi o rozwoju naszej organizacji

5 stycznia w urzędzie marszałkowskim odbyło się spotkanie dotyczące współpracy samorządu województwa z Fundacją Przedsiębiorczość z Żar. Członek zarządu Alicja Makarska rozmawiała z przedstawicielami organizacji o wspólnych działaniach w zakresie przedsiębiorczości, edukacji zawodowej oraz promocji województwa.

Fundacja działa od 25 lat i obejmuje wsparciem kilkanaście firm, a także realizuje warsztaty dla młodzieży promujące przedsiębiorczość. Obecnie w kręgu zainteresowań organizacji znalazły się możliwości wsparcia w ramach RPO Lubuskie 2020 dotyczące inkubowania przedsiębiorczości. Dodajmy, że fundacja utworzyła pierwszy inkubator przedsiębiorczości w regionie lubuskim. Działa w nim 15 firm.

Podczas spotkania poruszono także pomysły na promocję kampanii Młodzi On Life dla młodych firm i młodzieży w województwie lubuskim. Fundacja może być partnerem samorządu w realizacji kampanii. Zarząd organizacji prosił także o wsparcie obchodów 25-lecia fundacji, planowanych na listopad tego roku.

Źródło: www.lubuskie.pl

przedsiebiorczosc_marszalek

Strona główna Aktualności Rozmawiamy z Zarządem województwa m.innymi o rozwoju naszej organizacji
Menu
Menu