grafika_wlochy

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w misjach gospodarczych, organizowanych przez Urząd Marszałkowski, dofinansowanie do 85% !!!

 

Prowadzisz działalność na terenie województwa lubuskiego? Jesteś MŚP z branży IT/ICT i motoryzacyjnej? Zgłoś się na misję gospodarczą do Belgii i Luksemburga, organizowaną przez urząd marszałkowski województwa lubuskiego. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu. Nabór firm do udziału w misji gospodarczej potrwa od 20 grudnia 2016r. do 16 stycznia 2017r. Specjalna pula miejsc dla młodych firm!

W trakcie misji przewidziany jest wydarzenie promocyjne w Parlamencie Europejskim z udziałem 250 przedstawicieli świata biznesu i posłów do Parlamentu Europejskiego z wszystkich krajów członkowskich. Dofinansowujemy 85% kosztów wyjazdu na misję.

W programie:

6 lutego 2017 r. – Bruksela

Wizyta w brukselskim Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji oraz prezentacja możliwości inwestycyjnych i warunków biznesowych na terenie Belgii. Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorców z belgijskimi firmami.

7 lutego 2017 r. – Region Brukselski

Spotkania w wybranych parkach technologicznych i centrach badawczo-rozwojowych i prezentacja dobrych praktyk. Przedstawienie regionalnych narzędzi wsparcia dla MSP w Regionie Brukselskim.  Spotkania B2B lubuskich przedsiębiorców z belgijskimi firmami.

8 lutego 2017 r. – Parlament Europejski

Spotkania w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym (EKES) oraz z przedstawicielami Komisji Europejskiej ws. Programu badań i innowacji Horyzont 2020 i COSME.

Udział w prezentacji potencjału gospodarczego województwa lubuskiego podczas promocyjnego eventu w Parlamencie Europejskim.

9-10 lutego 2017 r. – Luksemburg

Spotkania B2B z przedsiębiorcami, przedstawicielami i członkami stowarzyszenia polsko-luksemburskiego biznesu.

Powrót – transfer (Luksemburg – Berlin – Zielona Góra)

Pobierz formularze zgłoszeniowe tutaj.

Informacje na temat naboru można uzyskać pod numerem telefonu tel. 68 456 52 68, 68 456 54 25 lub drogą mailową: j.smielska@lubuskie.pl, p.hladki@lubuskie.pl

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Umowa o dofinansowanie
formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
Regulamin rekrutacji

Misja gospodarcza do Belgii i Luksemburga. Zgłoś się już dzisiaj!

Misja gospodarcza do Północnych Włoch w marcu 2017 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020otwiera rekrutację uczestników misji gospodarczej do Płn. Włoch, która odbędzie się w marcu 2017 r. Termin rekrutacji: od 20 grudnia 2016 r. od godziny 12:00 – do 16 stycznia 2017 r. do godziny 12:00.

Misja gospodarcza dla firm z branży budowlanej, okołobudowlanej i spożywczej. Bogaty program wydarzeń i spotkań B2B dla lubuskich przedsiębiorców. Specjalna pula miejsc dla młodych firm!

W trakcie misji przewidziana jest wizyta na targach dla branży budowlanej oraz wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej.

W programie:

1 dzień – transport Zielona Góra – Berlin – Mediolan i spotkanie z WPHI,

2 dzień – wizyta na targach dla branży budowlanej + wizyta studyjna w zakładzie dla branży spożywczej + spotkania B2B z Izbą Handlową,

3 dzień – spotkania B2B z Izbą Handlową,

4 dzień – powrót do Zielonej Góry (Włochy – Berlin – Zielona Góra).

 

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt ok 1500 zł.

Przedsiębiorcy dokonują zgłoszenia udziału poprzez wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail e.sielicka@lubuskie.pl/ lub e.rutkowska@lubuskie.pl skanu Formularza Zgłoszeniowego (zał. nr 1) oraz wraz z załącznikami. Wersję papierową należy przesłać po potwierdzeniu udziału w misji.
Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel: 68 456 52 68, 68 456 54 26.

Formularz zgłoszeniowy
Umowa o dofinansowanie
formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
Regulamin rekrutacji

 Misja gospodarcza do Północnych Włoch w marcu 2017 r.

Strona główna Aktualności Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w misjach gospodarczych, organizowanych przez Urząd Marszałkowski, dofinansowanie do 85% !!!
Menu
Menu