fundusze zdjecie

Droga na rynki afrykańskie. » Poland Africa Forum, Klienci Fundacji z 10% rabatem, zapraszamy

Szanowni Przedsiębiorcy,

Nasza organizacja jako partner Forum Polska Afryka serdecznie zaprasza na niepowtarzalne w tym roku wydarzenie gospodarcze o zasięgu międzynarodowym.
Celem Poland Africa Business Forum jest utworzenie światowej klasy platformy dla strategicznej współpracy gospodarczej, rozwoju handlu i integracji między prezesami i przedsiębiorstwami w Afryce i w Polsce. Na PAB Forum 2017, Prezesi, Dyrektorzy Zarządzający, Menagerowie oraz inni goście z różnych sektorów gospodarki będą poznawać dogłębniej środowisko rynku biznesowego Afryki oraz strategiczne rozwiązania biznesowe, korzystne dla obu stron, które będą omawiane i prezentowane przez najlepszych prezesów i znawców afrykańskiego i polskiego biznesu. Na forum prezentowane będą korzyści oraz omawiane wyzwania z perspektywy sektora prywatnego i rządowych ram regulacyjnych.
Klienci Fundacji ,,Przedsiębiorczość” mogą wziąc udział w Forum, zyskując 10% rabat.
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału przedsiębiorców, prezesów, właścicieli firm, inwestorów z województwa lubuskiego.
Droga na rynki afrykańskie. » Poland Africa Forum

Założenia konferencji

y1

Stworzenie możliwości do nawiązywania bezpośrednich relacji biznesowo-handlowych z przedsiębiorcami z krajów afrykańskich.

g2

Zapewnienie strategicznej platformy dla handlu i biznesu międzynarodowego, partnerstwa między spółkami akcyjnymi i małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami poprzez Business to Business (B2B).

y3

Zwiększenie zrozumienia aktualnych trendów gospodarczych i wyzwań dla firm w regionie (Afryka i Polska)

g4

Zaprezentowanie zróżnicowanej grupy czołowych ekspertów, mających szerokie doświadczenie na rynkach wschodzących, którzy przybliżą trendy geopolityczne oraz przedstawią możliwości inwestowania w Afryce, Polsce i Europie.

y5

Zapewnienie wyjątkowej sieci i platformy dla doświadczonych specjalistów inwestycyjnych, spółek akcyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw i agencji rządowych, zainteresowanych odkrywaniem możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w Afryce, Polsce i Europie.

więcej: http://polandafricaforum.com/

Broszura informacyjna PAB_2017_PL

fundusze zdjecie

Strona główna Aktualności Droga na rynki afrykańskie. » Poland Africa Forum, Klienci Fundacji z 10% rabatem, zapraszamy
Menu
Menu