1

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze  wraz z Fundacją Centrum Rozwoju Społeczno Edukacyjno Gospodarczego serdecznie zapraszają na otwarte spotkanie dla osób i grup zainteresowanych rozkręceniem biznesu w formie spółdzielni socjalnej i uzyskaniem na ten cel bezzwrotnej dotacji.

28 marca 2017 o godz. 16.30 w Żarach

Przyjdź i sprawdź czy nasza oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:

kompleksową pomoc w założeniu biznesu w formie spółdzielni socjalnej
bezzwrotne dotacje (w wysokości do 25 200 zł na osobę; do 126 000 zł na spółdzielnię)
wsparcie pomostowe na działalność (pierwsze 6 miesięcy – do 1 500 zł, kolejne 6 miesięcy – do 1000 zł)
szkolenia (w tym branżowe), doradztwo zawodowe, doradztwo biznesowe, promocję

Miejsce:
Fundacja Centrum Rozwoju Społeczno-Edukacyjno-Gospodarczego
ul. Broni Pancernej 6A/6
68-200 Żary

Zgłoszenia do 27 marca br.:
tel. 533 316 284, e-mail: m.robaszynska@fundacjacp.org

Strona główna Aktualności Spotkanie otwarte dla osób i grup zainteresowanych rozkręceniem biznesu w formie spółdzielni socjalnej i uzyskaniem na ten cel bezzwrotnej dotacji