tabliczka_sts

Chcesz pozyskać 22 tys. bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przez rok wsparcie pomostowe w wysokości 850 zł mcwłaśnie nadażyła się idealna okazja. Od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia formularz zgłoszeniowy do naszego projektu ,,Samozatrudnienie Twoją szansą”.  Do 26 kwietnia możesz zawalczyć o przyszłość dla siebie i swojej rodziny. Stwórz sobie szansę na samozatrudnienie i realizuj swoje marzenia w przeciwnym razie inni zatrudnią Cię do realizacji własnych.

Nie zwlekaj zadzwoń już dziś, dopytaj o szczegóły, a zespół naszej Fundacji pomoże Ci przebrnąć przez formalności: tel: 519 646 016

Biuro Projektu:

Ul. Rybacka 38, 68-100 Żagań

www.fundacja.zary.pl/SamozatrudnienieTwojaSzansa/

Strona główna Aktualności UWAGA OD DZIŚ DO 26 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia do projektu ,,Samozatrudnienie Twoją Szansą”