print_5550b54d59f4418d823d0c86e812ca83

Fundacja Centrum Rozwoju Społeczno-Edukacyjno-Gospodarczego z siedzibą w Żarach zaprasza do udziału w projekcie pn. “Droga do samodzielności”.

Projekt polega na rehabilitacji zawodowej i społecznej 20 osób z niepełnosprawnością z terenu powiatu żarskiego i żagańskiego. Rehabilitacja zawodowa i społeczna będzie realizowana poprzez stworzenie innowacyjnego narzędzia tj. Indywidualnego Planu Drogi Życiowej i Zawodowej dla osób z niepełnosprawnością. Istotnym aspektem wsparcia osoby z niepełnosprawnością jest konieczność indywidualnego i kompleksowego podejścia i prowadzenia osoby z niepełnosprawnością poprzez proces rehabilitacji zawodowej i społecznej.

W ramach projektu Fundacja Centrum Rozwoju oferuje:

• indywidualne i kompleksowe wsparcie na rynku pracy,
  • rozwój kompetencji społecznych i zawodowych,
  • profesjonalne doradztwo zawodowe.

Nabór wniosków trwa do dn. 15.09.2017r.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 721-946-070, pytania można również kierować na adres mailowy fcrseg@gmail.com

Strona główna Aktualności Fundacja Centrum Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie “Droga do samodzielności”