Clipboard01

Warsztaty: ,,Komunikacja konstruktywna w biznesie”

Komunikacja konstruktywna w biznesie – warsztat w Fundacji Przedsiębiorczość

“Jeśli istnieje sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością, jak z własnej” Henry Ford

Zapraszamy na 6-godzinny warsztat, podczas którego dowiesz się jak:

– zadbać o precyzję i jasność komunikacji
– jak odróżniać interpretacje i oceny od faktów
– zwiększyć świadomość komunikacyjną
– zwiększyć umiejętności przyjmowania perspektywy drugiej osoby
– rozpoznawać i uwzględniać potrzeby własne i innych
– udzielać konstruktywnej informacji zwrotnej i jak ją otrzymywać

Zdarza się, że przeszkodą na drodze porozumienia stają się interpretacje, które pojawiają się zamiast faktów. Uczestnicy nauczą się, jak odróżniać jedne od drugich oraz uzyskać pełną jasność oraz precyzję co do opisywanych zdarzeń i sytuacji.
Doświadczą również w jaki sposób umiejętność rozpoznawania emocji może przyczynić się do wzrostu zrozumienia siebie i drugiej osoby, a tym samym do skuteczniejszego porozumiewania się. Trudne emocje, z którymi wiele osób nie potrafi sobie poradzić, zaczynają być postrzegane jako informacja o niezaspokojonych potrzebach.

O prowadzącej:
Helena Borys Coach & Trener Rozwoju Osobistego:

003_Helena

Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspiera w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Pomogło jej w tym pozbycie się ograniczających przekonań: „co mogłabym robić innego”, „praca jest tylko pracą i nie musi dawać satysfakcji”. Obecnie w dokonaniu zmian pomaga osobom, które chcą wziąć odpowiedzialność za siebie i swoje życie i które szukają w nim czegoś więcej.
W życiu stawia na równowagę Ciało-Umysł-Dusza. Stara się zdrowo odżywiać, praktykuje jogę i medytacje oraz ciągle pracuje nad rozwojem własnej świadomości.
Podczas sesji indywidualnych i warsztatów wykorzystuje zabawy i gry coachingowe autorstwa Macieja Bennewicza. Uważa, że bawiąc się, uczymy się i rozwijamy o wiele łatwiej i szybciej. Zwiększa się wtedy nasz stan kreatywności, co może zainspirować i pobudzać wewnętrzną motywację oraz pomóc w tworzeniu nowych rozwiązań

Cena biletu: 90,00 zł brutto

Formularz-komunikacja konstruktywna w biznesie proszę wypełnić i dostarczyć do 23.03.2018 r. na adres: kaczmarczyk@fundacja.zary.pl

Strona główna Aktualności Warsztaty: ,,Komunikacja konstruktywna w biznesie”