banerek_kursy_jezykowe

Szanowni Państwo, informujemy o naborze nowych grup na bezpłatne szkolenia językowe. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Fundacji ,,Przedsiębiorczość” dwa razy w tygodniu po trzy godziny, łącznie 120 godzin lekcyjnych.

Do udziału w projekcie zapraszamy:

• mieszkańców woj. lubuskiego (osoby pracujące, bezrobotne od 24 do 65 roku życia
  • osoby o niskich kwalifikacjach ( dodatkowe punkty)
  • osoby z niepełnosprawnością (dodatkowe punkty)
  • osoby z terenów wiejskich (dodatkowe punkty)

Zaineresowanych, prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego i dostarczenie (oryginału) do siedziby fundacji przy ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary

UWAGA !!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !!!

deklaracja_uczestnictwa_w_projekcie

Strona główna Aktualności Kurs j.angielskiego i niemieckiego A1, A2, B1,B2, Żary, rozpoczynamy nową rekrutację, ilość miejsc ograniczona !!!