Lokale dla firm do wynajęcia

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia w Fundacji!

Informujemy o wolnym lokalu w celu prowadzenia działalności gospodarczej.

LOKAL 32,3 m kw – ul. Mieszka I 13

Oferta skierowana jest głównie do nowopowstających firm, które na warunkach preferencyjnych w ramach Inkubatora mogą ,,rozwinąć skrzydła”

Osoby zainteresowane ofertą, zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 68 479 16 04, 533 32 26 18 lub osobiście w siedzibie Fundacji przy ul. Mieszka I 13, pok nr 14 II piętro.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

OFERTA WYNAJMU SAL SZKOLENIOWYCH

Fundacja ,,Przedsiębiorczość oferuje Państwu sale szkoleniowe, które są miejscem znakomicie nadającym się do organizacji szkoleń, centrum oceny i rozwoju, rekrutacji, negocjacji, coachingu, mediacji, a także spotkań biznesowych i okolicznościowych.

Oferujemy Państwu dobrze wyposażone i odpowiedniej wielkości sale, doskonałą lokalizacje, a także przygotowany do tego typu organizacji personel, który służy Państwu wiedzą i pełnym wsparciem. Oddajemy do Państwa dyspozycji atrakcyjne lokalizacje w bezpośrednim sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych:

Al. Jana Pawła II 3, 68-200 Żary

Mieszka I 13, 68-200 Żary

(centrum miasta, obok urzędy; Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta, Urząd Gminy, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Skarbowy, Poczta, Banki, Restauracje, Hotele)

Sale dydaktyczne na 20 osób / klimatyzowane

Wyposażenie:

– Flipchart,

– stoły,

– krzesełka z blatami,

– projektor

– tablica sucho ścieralna

OFERTA CENOWA: