MAGAZYNIER – KONSERWATOR – ADAMS Żary Zatrudni

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 7 lat temu

Adams Centrum Handlowe

Górnośląska 17 Żary 68-200

Zatrudnimy osobę na stanowisko MAGAZYNIER – KONSERWATOR

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

*praca na magazynie (wydawanie i przyjmowanie towaru)

*dowóz towarów do klientów na terenie Żar oraz okolic

*rzetelność w wykonywaniu zadań,

 WYMAGANIA:

*prawo jazdy kat. B

*umiejętność jazdy wózkiem widłowym

*dokładność i sumienność

OFERUJEMY:

*pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

*stałą pracę na pełny etat ,

*środowisko pracy w zgranym zespole, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy.

*elastyczny czas pracy

*dobre wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

OSOBY ZAINTERESOWANE prosimy o składanie CV drogą mailową, osobiście w siedzibie firmy lub prosimy o kontakt telefoniczny 501312198

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na mateusz@e-adams.pl

Strona główna ogłoszenie MAGAZYNIER – KONSERWATOR – ADAMS Żary Zatrudni