Pracownik działu utrzymania ruchu

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 7 lat temu

Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy kandydata na stanowisko:

pracownik działu utrzymania ruchu

/miejsce pracy: Żary, woj. Lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń zakładu pracy,

·         Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy i naprawy instalacji technicznych,

·         Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji.

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie techniczne,

·         Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

·         Zatrudnienie na umowę o pracę,

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” na adres e-mail: klaudia.dolata@audit.com.pl tel. 509251004

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na klaudia.dolata@audit.com.pl

Strona główna ogłoszenie Pracownik działu utrzymania ruchu