Brygadzista- Magazynier

Fundacja "Przedsiębiorczość"

ul. Mieszka I 13

Zadania:

• organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
  • monitoring stanów magazynowych,
  • planowanie, nadzór i koordynacja prac załadunkowych, rozładunkowych w tym przygotowywanie dokumentacji,
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy podległych pracowników.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane)
  • znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
  • komunikatywność, rzetelność,
  • obsługa komputera.

Oferujemy:

• pracę na pełny etat,
  • szkolenie wprowadzające na powierzone stanowisko oraz podnoszące kwalifikacje,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dobre warunki pracy,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole.

Jak się ubiegać

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kwalifikacje, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV na adres mailowy: kaczmarczyk@fundacja.zary.pl w treści maila wpisując stanowisko/imię i nazwisko.

Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy do potrzeb związanych z procesem rekrutacji przez Fundację „Przedsiębiorczość” prowadzącą Agencję Zatrudnienia nr 11510 (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na kaczmarczyk@fundacja.zary.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Brygadzista- Magazynier