KSIĘGOWA

• Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 2 miesiące temu

Chroma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ul Przemysłowa 5, 68-200 Żary

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Przygotowanie płatności
• Fakturowanie sprzedaży (krajowej i zagranicznej)
• Monitoring należności, wyjaśnianie nieścisłości
• Przygotowanie oraz udział w zamknięciach miesiąca/ roku
• Koordynację oraz procesowanie transakcji
• Księgowanie w księdze głównej
• Przygotowywanie dokumentacji/ raportów.

Oczekiwania:
• Wyksztalcenie wyższe kierunkowe, preferowana specjalizacja: rachunkowość
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku księgowej
• Znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT) ze szczególnym uwzględnieniem transakcji zagranicznych
• Znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia zawodowego
• Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych kwalifikacji oraz doświadczenia
• Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy
• Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
• Ubezpieczenie grupowe w PZU
• Kartę Multisport
• Świadczenia dodatkowe: premie świąteczne, paczki dla dzieci, spotkania i wycieczki integracyjne, bezpłatne szczepienia przeciw grypie.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres praca@chroma.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za przesłanie aplikacji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym CV przez administratora w celu realizacji procesu rekrutacji. Posiadam wiedzę, że administratorem moich danych osobowych będzie: CHROMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Żarach (ul. Przemysłowa 5, 68-200 Żary). Przysługuje mi prawo dostępu do treści podanych przeze mnie danych osobowych, prawo do żądania sprostowania podanych danych, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia tych danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, prawo wniesienia skargi do PUODO. Podstawą przetwarzania danych osobowych, udostępnionych przeze mnie w CV jest moja zgoda. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe Uczestników procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, a następnie zostaną usunięte. Ponadto posiadam wiedzę, że mogę się skontaktować z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@chroma.pl”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na praca@chroma.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook