Technik Utrzymania Ruchu

  • Pełny etat
  • Nowa Sól
  • Opublikowane 1 tydzień temu

IDEA HR Group

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Nowa Sól

Opis stanowiska:
• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Zapobieganie awariom maszyn
• Usuwanie awarii linii technologicznej, maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Czynny udział w przeznaczonych dla personelu technicznego szkoleniach
• Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Oczekiwania:
• Wykształcenie minimum średnie – techniczne
• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
• Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna
• Uprawnienia SEP do 1 kV
• Uprawnienia operatora wózków widłowych
• Uprawnienia do eksploatacji kotłów gazowych
• Znajomość programu MS Office
• Dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na zielonagora@ideahr.com.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Technik Utrzymania Ruchu