MAGAZYNIER/ÓW

IDEA HR Group

IDEA HR Group (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Zielona Góra
Wymagania
• Doświadczenie w pracy w magazynie
• Uprawnienia operatora wózka widłowego wysokiego składowania (do 9m)
• Umiejętność pracy w zespole
• Rzetelność, sumienność
• Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Obowiązki
• Przyjmowanie materiałów dostarczanych do magazynu
• Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu magazynowego ze stanem ewidencyjnym
• Rozmieszczanie towaru na magazynie
• Dbanie o porządek w magazynie
• Zabezpieczanie towaru przed ewentualnymi uszkodzeniami

Oferujemy
• Pracę tylko na jedną zmianę od poniedziałku do piątku
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość awansu zawodowego
• Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na zielonagora@ideahr.com.pl