Pracownik produkcji

  • Pełny etat
  • Lubsko
  • Opublikowane 7 lat temu

LZMO S.A. ul. Reymonta 7, 68-300 Lubsko

Główną dziedziną działalności LZMO S.A. jest produkcja oraz handel ceramicznymi wkładami kominowymi. Od 2011 roku nasza firma skutecznie działa na rynku kominowym w Polsce i Europie. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dokonywanie  kontroli pomiarowej i jakościowej wyrobów,
  • stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych,
  • kompletacja wyrobów,
  • pomoc na magazynie.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:       g.wadejsza@lzmo.pl,

oraz o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LZMO S.A. w Lubsku ,moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.)

Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na g.wadejsza@lzmo.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Pracownik produkcji