Specjalista ds. planowania produkcji

• Żary
  • Opublikowane 8 miesięcy temu

MK Sp. z o.o.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, lubisz wyzwania
i stawiasz na ciągły rozwój …

MK Sp. z o.o. wiodący w Europie producent nowoczesnych systemów kominowych ze stali nierdzewnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcji

Opis stanowiska:

1. Planowanie, koordynacja i nadzór nad realizacją zleceń bieżących i magazynowych, korygowanie planów produkcyjnych.
  2. Monitorowanie poziomu zapasów materiałów oraz surowców pod kątem zapewnienia ciągłości produkcji.
  3. Monitorowanie i nadzór nad  stanem zapasów magazynowych wyrobów i towarów handlowych pod kątem zabezpieczenia produkcji oraz sprzedaży w poszczególnych okresach roku.
  4.  Optymalizacja kosztów produkcji, transportu i magazynowania, wykorzystania zasobów  w zakresie nadanych uprawnień i kompetencji.
  5. Wykonywanie analiz, raportów i zestawień potrzebnych do poprawnego opracowania planów produkcyjnych.
  6. Utrzymywanie kontaktów z działem zakupów, logistyki magazynowej, sprzedaży i marketingu w zakresie otrzymywania określonych informacji na temat zleceń i zamówień.

Wymagania:

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w obszarze planowania lub zaopatrzenia.
  2. Znajomość systemów informatycznych (ERP) wspomagających zarządzanie produkcją i zaopatrzeniem.
  3. Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i planowania oraz umiejętność podejmowania trafnych decyzji na czas w sytuacjach stresowych.
  4. Bardzo dobra znajomość EXCEL.
  5. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

1. Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku.
  2. Zatrudnienie w młodym, prężnie rozwijającym się zespole.
  3. Atrakcyjne warunki wynagradzania.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji zawodowych.

…to właśnie Ciebie szukamy

Dołącz do naszego zespołu – zgłoszenia z CV proszę wysyłać na adres: adm@mkzary.pl

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na adm@mkzary.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook