Spedytor międzynarodowy

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 6 lat temu

PHU ADAMEK

Firma spedycyjno-transportowa poszukuje osoby na stanowisku spedytora międzynarodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail.

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Zakres obowiązków:

– Współpraca z Klientami i podwykonawcami dotycząca realizacji zleceń międzynarodowych,

– Monitoring obsługiwanych zleceń, nadzór nad dokumentacją spedycyjną,

– Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń,

– Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zadań.

Oczekujemy:

– Co najmniej 2-letniego doświadczenia w spedycji międzynarodowej, w szczególności w transporcie FTL,

– Bardzo dobrej znajomości sektora spedycji międzynarodowej,

– Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami,

– Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,

– Dobrej obsługi MS Office (w szczególności aplikacji Excel),

– Wysokiej orientacji na cele i komunikatywności,

– Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,

– Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność,

– Umiejętności pracy pod presją czasu,

– Efektywnej współpracy w zespole.

Oferujemy:

– Pracę w systemie jednozmianowym,

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– Możliwość rozwoju zawodowego,

– Atrakcyjny system premiowania wyników pracy ,

– Dużą elastyczność w organizacji pracy oraz możliwości wykorzystania własnej kreatywności.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na cv1praca@wp.pl

Strona główna ogłoszenie Spedytor międzynarodowy