Sprzątanie

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 6 lat temu

"Poli-Eco" Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.

68-200 Żary ul. Zwycięzców 7, tel. 068/ 478 44 10;

Poszukujemy Pani do sprzątania placówki przemysłowej

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie drogi i przejścia przez hale wydziałowe oraz biegnące obok stanowisk pracy w należytym porządku,
  • utrzymywanie porządku w pomieszczeniach socjalnych i gospodarczych.

Od naszych pracowników oczekujemy:

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • sumienności oraz kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę w miłym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na długi okres czasu;
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wypłatę zawsze na czas.

 Zgłoszenia powinny zawierać CV oraz list motywacyjny. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.                                                       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy POLI-ECO GROUP w Polsce, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez Poli-Eco na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.) Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@poli-eco.pl