Specjalista ds. logistyki / transport międzynarodowy

Przewozy Krajowe i Zagraniczne MIRTRANS, Żary

68 363 93 03

Firma:

PRZEWOZY KRAJOWE I ZAGRANICZNE “MIRTRANS” EXPORT- IMPORT

ul. Zawiszy Czarnego 22

68-200 Żary

zatrudni pracownika na stanowisko : Specjalista ds. logistyki (w transporcie międzynarodowym)

> OFERUJEMY

-umowa o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

-telefon, komputer służbowy

> KLUCZOWE ZADANIA

– organizacja i monitorowanie transportu drogowego

– współpraca z firmami spedycyjnymi

– przygotowanie kompleksowej dokumentacji przewozowej

> PROFIL KANDYDATA

– wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,
– b.dobra znajomość j. angielskiego / niemieckiego w mowie i    piśmie
– komunikatywność,
– opanowanie i wysoka kultura osobista,
– umiejętność współpracy w grupie
– optymizm i dobra energia ! 🙂

CV prosimy przesłać na adres e-mail:  mir_trans@interia.pl

Tel.  68 363 93 03 (godz. 08.00 – 16.00)

Miejsce pracy: Żary

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na mir_trans@interia.pl

Strona główna ogłoszenie Specjalista ds. logistyki / transport międzynarodowy