Kierownik utrzymania ruchu

Randstad

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Posiadasz niezbędne uprawnienia i komunikujesz się w języku angielskim? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy w woj. lubuskim.

oferujemy
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
-szeroki pakiet benefitów

zadania
-kierowanie pracą działu utrzymania ruchu
-prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych
-nadzór nad przeprowadzanymi naprawami, remontami i konserwacjami maszyn
-nadzór nad infrastrukturą budynku (w tym prowadzenie sprawozdawczości)
-ciągłe usprawnianie i optymalizacja procesu
-bieżąca współpraca z serwisami i podwykonawcami
-współpraca z innymi działami w firmie

oczekujemy
-wykształcenia min. średnie
-min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
-uprawnień SEP do 20kV, uprawnień energetycznych,
wiedzy z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki, automatyki
-komunikatywnej znajomości języka angielskiego
-dokładności, sumienności
-umiejętności zarządzania zespołem
-znajomość programu MS Office (w tym MS Excel)
Jesteś zainteresowany/a?Aplikuj poprzez formularz:https://randstadpl.traffit.com/public/an/52495

Kontakt:
Magdalena Gubska
667 955 993

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na magdalena.gubska@randstad.pl

Strona główna ogłoszenie Kierownik utrzymania ruchu