Przedstawiciel handlowy- branża transportowa

  • Pełny etat
  • lubuskie
  • Opublikowane 2 miesiące temu

Randstad Polska Randstad Polska

Randstad Polska

Dla naszego klienta, firmy transportowej zlokalizowanej w Słubicach, poszukujemy osoby na stanowisko:

przedstawiciel handlowy- branża transportowa
Zakres obowiązków:
-przygotowywanie ofert handlowych
-odpowiedzialność za cały tor sprzedaży,
-poszukiwanie klientów,
-wizyty u klienta, doradztwo klientowi i tworzenie ofert,
-utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
-obecność na imprezach i targach poświęconych branży transportowej,
-raportowanie swojej działalności osobie nadzorującej
Oczekiwania:
-wykształcenie min. średnie
-doświadczenie w dziale spedycji
-doświadczenie w sprzedaży usług transportowych – mile widziane
-znajomość jednego z języków obcych na poziomie dobrym- angielski, -niemiecki lub francuski
-duża samodzielność działania
-wysoki poziom samodyscypliny
Oferta:
-umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-motywujący system wynagrodzenia
-praca dla firmy z dużym doświadczeniem w branży transportowej
-duża swoboda w pracy oraz podejmowaniu decyzji
-standardowe narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na magdalena.gubska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Przedstawiciel handlowy- branża transportowa