- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Brygadzista utrzymania ruchu

  • Pełny etat
  • Nowa Sól [1]
  • Opublikowane 6 lat temu

Randstad Polska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowej Soli, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

brygadzista utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie pracy podległych techników
  • koordynowanie oraz prowadzenie bieżących napraw i regulacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • koordynowanie oraz prowadzenie planowanych remontów i konserwacji
  • przeprowadzanie szkoleń i instruktaży podległym pracownikom
  • monitorowanie stanu infrastruktur budynku, instalacji zapewniających dostawę mediów dla zakładu
  • prowadzenie dokumentacji maszyn, urządzeń oraz dokumentację wewnątrz działową
  • utrzymanie czystości na obszarach technicznych
  • nadzór nad pracą serwisów i firm podwykonawczych
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny i ciągłość pracy linii technologicznych z infrastrukturą fabryki

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechanika/elektryka/energetyka/automatyka/ elektromechanika/mechatronika)
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia grupy 1 – elektryczne 1kV, 20kV
  • uprawnienia grupy 2 – sprężarki, kotły parowe
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • umiejętność kierowania pracą podległych pracowników
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych  i rysunków technicznych
  • umiejętność czytania schematów pneumatycznych i hydraulicznych
  • znajomość układów automatyki
  • umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania zaistniałych problemów
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z zagranicznym kapitałem
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysoka podstawa, premia)
  • pakiet socjalny

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\”

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl [2]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [3] / AOL [4] / Yahoo [5] / Outlook [6]