Operator wózka widłowego- stała praca

Randstad Polska

Dla naszego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej w okolicach  Nowogrodu Bobrzańskiego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • układanie wytworzonych produktów na paletach
  • wykonywanie drobnych napraw
  • pomoc specjalistycznym operatorom w bieżących zadaniach

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych
  • uprawnienia na suwnice
  • podstawowa znajomość obsługi komputera

Oferta:

  • umowa o pracę
  • stałe zatrudnienie
  • praca w nowo powstającym oddziale firmy z zagranicznym kapitałem

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: alicja.kozlowska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 605 303 807

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl

Strona główna ogłoszenie Operator wózka widłowego- stała praca