Mistrz produkcji

Randstad Polska Randstad Polska

ul. Hawelańska 4

Masz doświadczenie w pracy jako mistrz produkcji? Poszukujesz nowych wyzwań? Jeżeli tak, nie wahaj się, aplikuj na naszą ofertę:

oferujemy
-umowę o pracę stałą
-wysokie wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
-stabilność zatrudnienia
-pracę w firmie z kapitałem zagranicznym

zadania
-nadzór nad prawidłowym przebiegiem podległych faz produkcji
-dbałość o utrzymanie wysokich standardów jakościowych produkowanych wyrobów
-realizacja planowanych celów operacyjnych
-zarządzanie podległymi pracownikami (30 – 40 osób)

oczekujemy
-wykształcenia min. średniego
-doświadczenia na pokrewnym stanowisku
-zdolności przywódczych
-znajomości przepisów z zakresu BHP
-obsługi pakietu MS Office
-gotowości do pracy w systemie II-zmianowym

Zapraszam do aplikowania poprzez formularz pod linkiem:

Alicja Kozłowska tel. 605 303 807
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Mistrz produkcji