- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Kierownik produkcji

Strona WWW [2] Randstad Polska [3] Randstad Polska

ul. Hawelańska 4

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Znasz język angielski lub niemiecki? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy:
oferujemy
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
-możliwość rozwoju w firmie z zagranicznym kapitałem
-pracę w systemie jednozmianowym
zadania
-nadzór nad prawidłowością systemowych procesów produkcji
-nadzór nad magazynem surowców i półfabrykatów
-nadzór nad dokumentacją technologiczną i danymi procesowym
-optymalizacja procesów produkcji
-tworzenie miesięcznych i tygodniowych planów produkcji
-stała kontrola zapotrzebowań produkcyjnych
-raportowanie do dyrektora zakładu
oczekujemy
-wykształcenia wyższego
-kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
-doświadczenia w obszarze planowania produkcji
-znajomości systemów ERP
-znajomość języków obcych – mile widziana
-znajomości pakietu MS Office (w tym Excel)
-umiejętności zarządzania dużą grupą pracowników
-otwartości, komunikatywności

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz:

Magdalena Gubska 667 955 993

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na magdalena.gubska@randstad.pl [4]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [5] / AOL [6] / Yahoo [7] / Outlook [8]