- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Inżynier jakości

  • Pełny etat
  • Żary [1]
  • Opublikowane 6 lat temu

Strona WWW [2] Randstad Polska

ul. Hawelańska 4

Masz doświadczenie jako inżynier/ specjalista ds. jakości? Znasz język angielski? Szukasz nowych wyzwań? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę pracy.

oferujemy

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
-możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
zadania

-nadzór nad procesem reklamacyjnym
-nadzorowanie analizy przyczyn reklamacji oraz uczestnictwo w opracowaniu planu działań korygujących
-koordynacja pracy zespołów ds. FMEA i Planu Kontroli
-koordynowanie pracy zespołu kontroli jakości
-inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych w odniesieniu do reklamacji wewnętrznych
-raportowanie wskaźników jakościowych
-wsparcie działu napraw w prowadzeniu działań korygujących
-audytowanie procesów
-przygotowanie raportów i analiz dotyczących niezgodności
-kontakt z klientem, uczestnictwo w spotkaniach i przeglądach wskaźników
oczekujemy

-wykształcenia wyższego
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-dobrej znajomości języka angielskiego
-praktycznej znajomości narzędzi jakościowych
-umiejętności pracy w zespole
-samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu

Prześlij CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub zadzwoń pod numerem 667 955 993.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\”

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na magdalena.gubska@randstad.pl [3]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [4] / AOL [5] / Yahoo [6] / Outlook [7]