- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

pracownik utrzymania drogi – 10 osób potrzebnych od zaraz!

  • Pełny etat
  • Żary [1]
  • Opublikowane 7 lat temu

Randstad Polska

Dla naszego klient, firmy świadczącej usługi z zakresu utrzymania infrastruktury drogowej na terenie całego kraju, poszukujemy obecnie 10 osób na stanowisko:

Oferta:

umowa o pracę (pierwsza na okres próbny, kolejna na dłużej)
dostęp do prywatnej opieki medycznej
dofinansowanie do karty Multisport
dla pracowników z dłuższym stażem premie świąteczne
premie miesięczne uzależnione od wkładu pracy
praca w systemie 8 lub 12-godzinnym (możliwość dopasowania)

Oczekiwania:

prawo jazdy kat. B
prawo jazdy kat. Ci HDS będzie dodatkowym atutem
doświadczenie w podobnych pracach- mile widziane
motywacja do pracy
Zakres obowiązków:

wykonywanie powierzonych prac związanych z utrzymaniem dróg, m.in.: mycie ekranów akustycznych, koszenie trawy, zbieranie śmieci, odśnieżanie chodników i drogi
oznakowanie drogi podczas wypadku
drobne prace naprawcze( naprawianie nawierzchni drogi, barierek)
prowadzenie podstawowej dokumentacji wykonywanych prac
praca na terenie Żar

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: alicja.kozlowska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 605 303 807.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl [2]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [3] / AOL [4] / Yahoo [5] / Outlook [6]