specjalista ds. BHP

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 6 lat temu

Randstad Polska

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

-nadzór nad zgodnością procedur i dokumentacji z wymogami BHP i PPOŻ.
-ocena ryzyka zawodowego
-prowadzenie pomiarów środowiska pracy
-organizacja i prowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń
-kontrola ważności okresowych badań pracowników
-dbanie o poziom bezpieczeństwa zgodny z procedurami

Oczekiwania:

-wykształcenie wyższe, spełniające wymogi przepisów dot. służb BHP na samodzielnym stanowisku
-min.  2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
-dobra znajomość języka angielskiego
-uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP i PPOŻ
-biegła obsługa komputera – pakiet MS Office
-umiejętności analizy i syntezy danych, umiejętności organizacyjne
-znajomości nowoczesnych narzędzi analizy wypadków i oceny ryzyka
-zdolności i umiejętności komunikacyjne

Oferta:

-umowa o pracę
-wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: magdalena.gubska@randstad.pl lub kontakt pod numerem 667 955 993

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\”

Randstad Polska Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie specjalista ds. BHP