Trener

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 5 miesięcy temu

Randstad Polska

Masz doświadczenie w środowisku produkcyjnym? Lubisz przekazywać swoją wiedzę innym? Chcesz, aby praca przynosiła Ci satysfakcję? Nie zwlekaj, aplikuj!
oferujemy
-stabilne zatrudnienie- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
-zatrudnienie w rozwijającej się, międzynarodowej firmie z tradycją na rynku lokalnym
-zatrudnienie od zaraz
zadania
-planowanie i przeprowadzanie szkoleń z procesów produkcyjnych, umiejętności wykonywania czynności na stanowiskach produkcyjnych oraz przygotowywanie instrukcji
przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników (w tym między innymi: 5s, wiedza z zakresu ochrony ESD) oraz wykonywanie szkoleń cyklicznych
-nadzór nad bazą kompetencji pracowników w obszarze produkcyjnym,
-przeprowadzanie walidacji nabytej wiedzy i kompetencji oraz nadzór nad ich harmonogramem,
-czynny udział przy tworzeniu rozwiązań dla doskonalenia procesu szkoleń,
-tworzenie instrukcji / prezentacji na potrzeby szkoleniowe.
oczekujemy
-wykształcenia minimum średniego technicznego,
-minimum podstawowej znajomości języka angielskiego w mowie, średniej w piśmie i czytaniu
-obsługi pakietu MS Office (power point, word, excel) na poziomie minimum podstawowym,
-doświadczenia w pisaniu instrukcji, dokumentacji szkoleniowej,
-samodzielności, chęci poszerzania zdobytych już umiejętności, umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowany osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem 605 303 807 lub aplikowani poprzez formularz https://randstadpl.traffit.com/public/form/a/50862

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na alicja.kozlowska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook