Pracownik działu napraw

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 8 lat temu

syncreon Logistics Polska sp. z o.o.

ul. Gospodarcza 13

Opis stanowiska:
Diagnoza i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
wymiana uszkodzonych podzespołów.

Oferujemy:

praca jednozmianowa od 8:00 do 16:00
zatrudnienie na umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe
podstawowa wiedza z zakresu napraw mechanicznych
znajomość obsługi komputera
bardzo dobra umiejętność lutowania (w tym BGA będzie dodatkowym atutem)
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
umiejętność czytania schematów elektrycznych mile widziane

Jak się ubiegać?
Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji (CV i list motywacyjny z klauzulą – Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.06.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883, ze zm.) – osobiście bądź adres
e-mail: rekrutacja@syncreon.com z dopiskiem w tytule maila “Pracownik działu napraw”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na rekrutacja@syncreon.com

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Pracownik działu napraw