Warsztat ,,Rozwój potencjału osobistego, wspierającego wejście na rynek pracy”

Forum Młodych w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, zorganizowało w dniu 20.10.2015 r. warszaty ,,Rozwój potencjału osobistego, wspierającego wejście na rynek pracy”. Głównymi wątkami warszatów było: budowanie pozytywnych relacji ze światem zewnętrznym, poczucie własnej wartości oraz cztery filary równowagi wewnetrznej.

Warszat przeprowadził Przemysław Zieliński: Ponad 25 lat zajmuje się pracą z ludźmi jako trener, doradca i mentor, akredytowany konsultant metodologii Insights Discovery. Współpracuje między innymi z SWPS, WSB oraz Collegium Da Vinci. Tysiące godzin poświęcił na prowadzenie szkoleń, warsztatów, wykładów i konsultacji dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu. Pomysłodawca i twórca inicjatywy NaszeDobreŻycie. Koordynator programu mentoring w Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Warszaty upłunęły w przyjemnej atmosferze, a prawidłowo po ich zakończeniu wzrosła motywacja do działania wszystkich uczestników:)

warsztaty_banerek