- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

8 edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu

Po raz ósmy Polska Rada Biznesu poszukuje bohaterów polskiej przedsiębiorczości, innowatorów, wizjonerów oraz działaczy społecznych, którzy zostaną uhonorowani „biznesowymi Oskarami”. Do 20 stycznia 2019 roku można zgłaszać nominacje do Nagrody Polskiej Rady Biznesu. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Ufficio Primo 27 maja 2019 roku.

Kandydatów do Nagrody PRB w trzech konkursowych kategoriach można zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.nagrodaprb.pl [1]:

Laureata Nagrody specjalnej PRB im. Jana Wejcherta – za całokształt działalności lub szczególne osiągnięcia, które wywarły znaczący wpływ na rozwój polskiego życia gospodarczego i społecznego wskaże Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą autorytety życia gospodarczego, naukowego, kulturalnego, a także członkowie rodzin Patronów Nagrody. Uroczysta Gala ósmej edycji Nagrody PRB odbędzie się w warszawskim Ufficio Primo 27 maja 2019 roku i będzie transmitowana na żywo przez telewizję TVN24 i TVN24BIS.

„Przypadająca w 2019 roku 30. rocznica transformacji ustrojowej oraz 15. rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej, to doskonała okazja, aby pokazać przedsiębiorczych Polaków, którzy jak nigdy przedtem potrafili wykorzystać czas historycznych, polityczny i gospodarczych przemian. Dlatego szukamy ludzi z pozytywną energią. Ludzi, którzy patrzą w przyszłość. Przedsiębiorców, wizjonerów, filantropów. Ludzi, z których możemy być dumni i z których każdy może czerpać dobry przykład, którzy inspirują i skłaniają do działania, do odnoszenia sukcesów – tych dużych na miarę zjednoczonej Europy i tych małych, kształtujących lokalne społeczności.” – mówi Wojciech Kostrzewa Przewodniczący Kapituły Nagrody PRB oraz wiceprezes PRB.

>>>TUTAJ FORMULARZ NOMINACYJNY [2]

Terminarz 8. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu:

Przebieg organizacji Nagrody PRB można śledzić na stronie: www.nagrodaprb.pl [1] oraz profilu Facebook. [3]

Filmy ukazujące sylwetki Laureatów i Finalistów poprzednich edycji dostępne są na kanale YouTube. [4]