- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Nowy start-up w Inkubatorze

W sierpniu w naszym Inkubatorze nowy na rynku start-up dołączył do grona żarskiego biznesu. Cieszymy się niezmiernie z nowych możliwości jakie dzięki firmie będziemy mogli wszyscy zaoferować swoim dzieciom. Innowacyjne podejście do twórczego myślenia, kreatywne zajęcia, pomysły na wykorzystanie czasu wolnego naszych pociech. Nauka poprzez zabawę i doświadczenie, a wszystko w naszym Inkubatorze. Poniżej więcej informacji nt firmy NATIMANI Krystiana Karolewicz.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW ORAZ ,,BURZY” POMYSŁÓW W KREATYWNYM ROZWOJU NASZYCH DZIECI.

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych trenerów, którzy z pasją i zaangażowaniem budzą w dzieciach ciekawość otaczającym światem, jednocześnie rozwijając w nich twórcze myślenie i działanie. Dzieci na naszych zajęciach uczą się wykorzystywać potęgę swoich umysłów. Im wcześniej człowiek posiądzie tę wiedzę, tym piękniejsze będzie jego życie.

Stworzenie „Akademii Twórczego Rozwoju” wynikało z naszej fascynacji twórczością i  przekonania, że twórcze myślenie można skutecznie rozwijać. Dostarczamy bogatą ofertę działań, które mają wpływ na wszechstronny rozwój dzieci w aspekcie indywidualnym i grupowym. Działań, które mają wpływ na umysł, ciało i duszę uczestnika. Takie zintegrowane działanie pozwala dotrzeć do uświadomionych i nieuświadomionych talentów, umiejętności i potencjałów, które każde dziecko posiada. Pozwala także poznać własne możliwości, a co za tym idzie – odkryć w sobie poczucie własnej wartości.

W ofercie mamy również organizację twórczych urodzin.

bon na eksperymenty

 

 

 

 

 

 

 

 

bon na zajecia kulinarne

 

 

 

 

 

grafika facebook7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

grafika facebook2 3-kopia