- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Asystent Notariusza

  • Pełny etat
  • Żary [1]
  • Opublikowane 4 lata temu

Strona WWW [2] Kancelaria Notarialna

ul. Osadników Wojskowych 44/4, 68-200 Żary

Kancelaria Notarialna w Żarach poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent notariusza (okres próbny z możliwością zatrudnienia)
Miejsce Pracy: Żary

Zadania:
– kompleksowa obsługa administracyjna sekretariatu,
– przygotowywanie pism, dokumentów, projektów aktów notarialnych,
– obsługa programów niezbędnych do prowadzenia kancelarii,
– udzielanie informacji klientom kancelarii.

Oczekiwania:
– wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
– bardzo wysokie oceny na świadectwie ukończenia szkoły średniej, w szczególności bardzo dobra ocena z języka polskiego,
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, w szczególności Microsoft Word) i urządzeń biurowych,
– doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość i efektywne zarządzanie czasem, w tym ustalanie priorytetów,
– systematyczność, samodzielność i terminowość,
– wysoka kultura osobista,
– umiejętność i chęć szybkiego uczenia się,
– zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Wymagane dokumenty:
– CV

Osoby zainteresowane pracą, spełniające w/w kwalifikacje, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych – CV, na adres e-mailowy: malewicz@notariusz-zary.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez Martę Malewicz prowadzącą Kancelarię Notarialną Marta Malewicz z siedzibą w Żarach (adres: ul. Osadników Wojskowych 44/4, 68-200 Żary) – dla celów związanych z postępowaniem rekrutacyjnym i uzyskaniem zatrudnienia na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z dnia 24 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000). Jednocześnie mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na malewicz@notariusz-zary.com [3]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [4] / AOL [5] / Yahoo [6] / Outlook [7]