Pracownik produkcji

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 1 miesiąc temu

MK Sp. z o.o.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, lubisz wyzwania
i stawiasz na ciągły rozwój …
MK Sp. z o.o. wiodący w Europie producent nowoczesnych systemów kominowych ze stali nierdzewnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska: Praca przy produkcji wkładów kominowych ze stali nierdzewnej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • zdolności manualne,
  • precyzyjność, dokładność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku,
  • akcyjne warunki wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)”

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na adm@mkzary.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Pracownik produkcji