- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Referent ds. sprzedaży

  • Pełny etat
  • Żary [1]
  • Opublikowane 4 lata temu

Strona WWW [2] Relpol S.A. [3] Relpol S.A.

Relpol S.A.

Relpol S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się produkcją przekaźników przemysłowych. Aktualnie poszukujemy do swojego zespołu referenta ds. sprzedaży.

Oferujemy :

–          zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie,

–          atrakcyjne wynagrodzenie,

–          możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń z zachowaniem Work-life Balans,

–          profesjonalne szkolenia dopasowane indywidualnie do potrzeb pracownika,

–          szeroki pakiet socjalny,

–          niezbędne narzędzia do pracy.

Główne zadania na stanowisku:

–          opracowywanie i składanie ofert handlowych,

–          wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji działu,

–          rozliczanie faktur i zapotrzebowania,

–          aktywna współpraca z innymi działami,

–          nadzór nad realizacją wysyłek,

–          utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

Oczekujemy:

–          wykształcenia minimum średniego, preferowane jest wyższe,

–          min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

–          znajomości pakietu Ms Office,

–          znajomości języka angielskiego,

–          gotowości do rozwoju i szkolenia,

–          umiejętności pracy w zespole,

–          komunikatywności.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na HR@RELPOL.COM.PL [4]

Skorzystaj z webmaila: Gmail [5] / AOL [6] / Yahoo [7] / Outlook [8]