- Fundacja Przedsiębiorczość - https://fundacja.zary.pl -

Niepowtarzalne warsztaty dla liderów – Storytelling w biznesie, tylko u nas !!!

STORYTELLING W BIZNESIE

Każdy z nas zastanawia się co to jest Storytelling a więc  budowanie więzi klienta z marką za pomocą opowieści, to jedna z najskuteczniejszych technik w marketingu. Problem w tym, że chociaż stwierdzenie „ludzie lubią słuchać historii” ociera się o banał, to wciąż wiele marek nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać. Na szkoleniu  wyjaśnimy, co to jest storytelling i dlaczego warto snuć ciekawe opowieści.

Celem szkolenia jest:

Ramowy program usługi

Podczas zajęć uczestnik pozna i podczas warsztatów przećwiczy w praktyce następujące elementy:

Dla kogo?

Termin i cena:

Termin: 25 października 2019 roku

Cena: 390,00 PLN brutto

Komplet dokumentów dostępnych poniżej, należy wypełnić do 23.10.2019 r. i dostarczyć osobiście lub mailowo na adres: szuscicka@fundacja.zary.pl [1]

TRENER PROWADZĄCY WARSZTATY:

Adam Pioch

Założyciel Poznańskiego i Pilskiego klubu Toastmasters. Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem publicznym, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia Poznańskich klubów. Toastmasterowych oraz rozwój klubów w innych miastach.

Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Wiąże się to z wcieleniem się w różne postaci, prezentowaniem dialogów, jak i misternym tkaniem dramaturgii opowieści. Adam storytelling wykorzystuje w przemawianiu jak i w marketingu, ucząc swoich klientów tworzenia angażujących biznesowych opowieści dla potrzeb budowy firm.

 

Jest współautorem książki „Biblia e-Biznesu 2”. Przygotował 2 rozdziały w tym jeden o STORYTELLINGU! To ten obszerniejszy 🙂 Drugi rozdział to niespodzianka, pełna jak to mówią „mięcha”.

Tu ta pozycja:

http://helion.pl/view/88412/ksiazki/biblia-e-biznesu-2,biebiz.htm [2]

Napisał opowiadanie umieszczone w 13 rozdziale książki „Narratologia” autorstwa Pawła Tkaczyka.

Stworzył własną markę szkoleń z tworzenia angażujących opowieści: Storytelling Power!

Pracował dla: ITS Education, Fundacja Obserwatorium Zarządzania, PZU SA, ASBIRO, Ecorys Polska,DEA Konsulting, IsecMan, ZART, Dom Szkoleń i Doradztwa, SEKA SA, BNI Polska, Collegium Da Vinci,WiseHead.

Szkolił pracowników: Allegro SA, Barenbrug Polska, Wyższa Szkoła Logistyki, Merlin SA, GPD Advertising, Dom Wydawniczy Medium, ArcelorMittal FCE, Home.pl SA, 3M Poland, TVIP, KGHM. Golden Line, ponad sto referencji od moich klientów:

http://www.goldenline.pl/adam-pioch [3]

WYKSZTAŁCENIE

Wyższe – magister inżynier

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie w świadczeniu  tego typu usług

Formularz-zgłoszeniowy-25.10.2019 [4]

szkolenie-lista-obecności-obowiązek-informacyjny [5]

Storytelling – oferta sz.1 dniowe [6]

Adam Pioch - preferowane 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIO – Adam Pioch_ [7]