Specjalista ds. zakupów

Randstad

Chcesz rozwijać się w obszarze zakupów? Komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim? Jeżeli tak prześlij jeszcze dzisiaj do nas swoją aplikację.

oferujemy
-umowę o pracę stałą
-pracę w firmie produkcyjnej z zagranicznym kapitałem
-stabilność zatrudnienia
-zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu

zadania
-nadzór nad procesami zakupowymi wszystkich materiałów do procesu produkcyjnego i logistycznego (surowce, półfabrykaty, materiały pomocnicze, materiały opakowaniowe)
-kontakt z dostawcami, awizacje, nadzór nad terminami dostaw
-obsługa procesu reklamacji
-tworzenie długoterminowych prognoz zapotrzebowań wszystkich materiałów
-kontrola zapasów minimalnych
-uczestnictwo w negocjacjach cenowych
-minimalizacja zapasów przy utrzymaniu ciągłości procesów
-współpraca z kierownikiem produkcji
oczekujemy
-wykształcenia min. średniego (mile widziane wyższe)
-doświadczenia na podobnym stanowisku
-znajomości rynku materiałów złącznych i surowców produkcyjnych
-znajomości systemów zarządzania klasy ERP
-bardzo dobrej znajomości programu Excel
-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Aplikację złóż poprzez formularz

lub zadzwoń pod numerem 667 955 993.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na magdalena.gubska@randstad.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Specjalista ds. zakupów