Nasz ogród społeczny

plakat_inauguracja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forum Młodych Lewiatan, serdecznie zaprasza mieszkańców Żar na inaugurację prac w ,,Ogrodzie społecznym” 10.06.2016 r. o godz. 10.00 w Parku przy ul. Czerwonego Krzyża.

 

,,Nasz Ogród Społeczny’’ to odpowiedź na coraz większy problem braku zieleni, z jakim borykają się polskie miasta. Jego celem jest tworzenie ogrodów przez grupy sąsiedzkie, które dzięki wspólnej pracy nie tylko bezpośrednio przyczynią się do upiększenia swojej okolicy, lecz także wzmocnią panujące między nimi relacje. Chcemy zachęcić mieszkańców do zmiany ich otoczenia na lepsze.

 

W związku z powyższym w ramach projektu pn.,,Ławeczka” pozyskaliśmy pakiety roślin ozdobnych i małej architektury z fundacji Green Cross Poland po to, by z lokalną społecznością, dziećmi i młodzieżą szkolną w ramach czynu społecznego stworzyć miejsce do odpoczynku, rekreacji umożliwiające zacieśnienie więzi międzyludzkich.

 

Podczas inauguracji, planujemy nasadzać roślinność, malować donice i małą architekturę oraz porządkować plac ogrodu. Przyłącz się do nas !!!

 

Serdecznie zapraszamy.

Menu
Menu