Debiut na rynku pracy

debiut_na_rynku_pracy pop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forum Młodych Lewiatan – Region Lubuskie, działające przy Fundacji „Przedsiębiorczość” w Żarach, w związku z rozpoczęciem pilotażowego projektu „Debiut na rynku pracy” zaprasza żarskie szkoły gimnazjalne oraz  pracodawców  do udziału w projekcie.

Celem głównym projektu jest promowanie kształcenia zawodowego w powiecie żarskim, przybliżenie młodzieży szkół gimnazjalnych działalności żarskich przedsiębiorstw oraz zapoznanie ze specyfiką pracy w zawodach, na które obecnie jest największe zapotrzebowanie.

Wszystkie działania służyć mają określeniu potrzeb rynku pracy na pracowników w deficytowych zawodach oraz świadomy wybór szkoły ponadgimnazjalnej przez uczniów w celu dostosowania ich kwalifikacji do potrzeb rynku pracy.

Planujemy organizację wizyt studyjnych w przedsiębiorstwach i zakładach pracy, dzięki którym uczniowie zapoznają się ze specyfiką pracy w danym charakterze, poznają lokalny rynek przedsiębiorców, a także nawiążą kontakt uczeń- pracodawca.

Serdecznie zapraszamy szkoły gimnazjalne oraz żarskich pracodawców do udziału w projekcie.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiet i dostarczenie osobiście do siedziby Fundacji ,,Przedsiębiorczość”, ul. Mieszka I 13, 68-200 Żary lub mailowo na adres: kaczmarczyk@fundacja.zary.pl do 30.11.2015 r.

ankieta dla szkół

ankieta dla pracodawcy

Menu
Menu