Konferencja ,,Wsparcie w starcie”

Forum Młodych Lewiatan – Region Lubuski, działający przy Fundacji Przedsiębiorczość zaprasza na konferencję „Pierwszy biznes – wsparcie w starcie”, która odbędzie się 27 maja 2015r. w godzinach 10.00-14.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Żarach.

Wydarzenie adresowane jest głównie do środowiska akademickiego, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, osób nieaktywnych zawodowo, bezrobotnych, którzy rozważają możliwość podjęcia własnej działalności, fundacji, stowarzyszenia czy też spółdzielni socjalnej. Konferencja dostarczy informacji nt: dostępnych środków bezzwrotnych, pożyczek, a także usług doradczych, informacyjnych i szkoleniowych, dostępnych na naszym terenie dla ludzi młodych.

Udział w konferencji należy potwierdzić do 25 maja 2015 r. pod nr tel: 533 322 618 lub 604 883 068

ulotka_net_1ulotka_net_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie konferencji,, Wsparcie w starcie”

Zarząd Forum Młodych Lewiatan, serdecznie dziękuje Uczestnikom konferencji ,,Pierwszy Biznes – Wsparcie w  starcie” za liczne przybycie i pozytywną recenzję wydarzenia, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Dziękujemy serdecznie Pani Burmistrz, Danucie Madej za objęcie konferencji patronatem honorowym, wszystkim Prelegentom, Nauczycielom i Uczniom, a także zaproszonym przedstawicielom instytucji i organizacji pozarządowych. Podziękowania kierujemy również do wszystkich patronów medialnych; TV i Gazecie Regionalnej, Gazecie Lubuskiej, Kurierowi żarsko- żagańskiemu, Mojej Gazecie, Radiu Eska oraz Internetowemu Radiu Żagań za pomoc w rozpowszechnieniu informacji, dotarciu do tak licznej grupy odbiorców. To dzięki Wam informacja nt działalności i powstania Forum Młodych, a także organizowanej konferencji stała się wydarzeniem na które tak licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta, powiatu, województwa. Liczymy na Państwa zaangażowanie w przyszłości, realizując kolejne działania skierowane do ,,młodych” województwa lubuskiego.

 

 

 

Menu
Menu