Praca od zaraz ! W supermarkecie

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 8 lat temu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chcesz pracować w sklepie ogólnopolskiej sieci z branży spożywczej? Firmie, która w 2013 została uznana przez konsumentów za jednego z najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw działających dla polskiego klienta? Lubisz urozmaiconą pracę w ciągłym ruchu? Zapoznaj się z tą ofertą!

Dla naszego Klienta, wielokrotnie nagradzanej i prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy 10 osób do pracy na stanowisku:

pracownik marketu spożywczego

zakres obowiązków:
•wykładanie i układanie towaru na półkach
•pomoc przy przebudowie sklepu
•wykonywanie innych zadań powierzonych przez przełożonego

Oczekiwania:
•gotowość do pracy w godzinach nocnych
•mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
•energiczna osobowość
•gotowość do pracy w miejscowości Żary
•wykształcenie min. zawodowe

Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie
•możliwość pracy w ogólnopolskiej sieci branży spożywczej
•praca na podstawie umowy o pracę tymczasową

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Randstad Polska sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia (nr licencji 47)

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na marynika.bylina@randstad.pl

Strona główna ogłoszenie Praca od zaraz ! W supermarkecie