logo_speed

Stacje Paliw SPEED / Żarski CSR społeczna odpowiedzialność biznesu

O firmie

Stacja Paliw SPEED od ponad roku jest obecna na żarskim rynku i już stała się rozpoznawalną i pozytywnie kojarzoną marką. Zajmujemy się sprzedażą paliw, ale staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu miasta a przede wszystkim być wrażliwymi na potrzeby jego mieszkańców. W ocenie wielu naszych klientów pojawienie się Stacji SPEED w Żarach wpłynęło korzystnie na ceny paliw. Dostosowując się do rynku i zasobności portfeli klientów uczyniliśmy żarski rynek bardziej konkurencyjnym. Na co dzień uświadamiamy mieszkańcom swoją obecnością na rynku, że standardy obsługi mogą być wysokie i nie musi iść za tym wysoka cena produktów. Odpowiadamy także na potrzeby rynku dostosowując swoją ofertę a także wspierając grupy odpowiedzialne społecznie – choćby krwiodawców.

A o tym jak jesteśmy postrzegani świadczy fakt, że byliśmy nominowani do Żarskiej Róży Biznesu w pierwszej edycji tej prestiżowej nagrody w kategoriach Produkt Roku i Wydarzenie Gospodarcze Roku.
Jakością obsługi i przystępnością cen de facto na co dzień promujemy Żary wśród podróżnych odwiedzających naszą stację. Staramy się aby zapamiętywali Żary jako miejsce przyjazne i takie, do którego warto wraca.

Rygorystycznie podchodzimy do wszelkich norm jakościowych obowiązujących dystrybutorów paliw i firmy prowadzące działalność gospodarczą. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia. Dbamy o segregację i utylizację odpadów. Staramy się także aby nasi klienci zapamiętywali Żary jako miejsce czyste i zadbane.

Opis działań w zakresie CSR (Corporate Social Responsibility)

Mimo tylko rocznej obecności na żarskim rynku Stacja Paliw SPEED już dała się poznać jako firma świadoma społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma wprowadziła zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny, i wprowadziła program promocyjny „Krew podarujesz – taniej zatankujesz” dla Honorowych Dawców Krwi z powiatu żarskiego. Każdy krwiodawca, który w roku 2016 oddał co najmniej trzy razy krew otrzymał Kartę Stałego Klienta, która pozwoli mu taniej kupować paliwo i nie tylko. Firma zorganizowała także festyn dla mieszkańców Żar z okazji roku obecności na rynku. Wspiera także młodych sportowców uprawiających różne dyscypliny. Przystąpiliśmy także, jako pierwsza stacja paliw w Żarach, do Karty Dużej Rodziny
Pokazujemy na co dzień, że biznes może być społecznie odpowiedzialny.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane przez nas paliwa najnowszej generacji są stworzone z myślą o poprawie warunków pracy silnika w różnych warunkach atmosferycznych i przy zmiennym obciążeniu. Podwyższona zawartość dodatku myjącego zapewnia utrzymanie w czystości układu dolotowego, a wręcz pozwala na wyeliminowanie osadów powstałych podczas stosowania wcześniej paliwa nieznanego pochodzenia.
Wysoka jakość naszych paliw oraz zastosowanie odpowiednio dobranych dodatków uszlachetniających pozwala zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć osiągi silnika. Stosowanie naszych paliw wpływa korzystnie na żywotność silnika, zwiększając mechaniczną trwałość jego elementów (cylindrów, tłoków, pierścieni i zaworów).
Podwyższona zawartość dodatku czyszczącego wpływa na poprawę właściwości czyszczących, co zapewnia utrzymanie w czystości układu paliwowego i silnika samochodu. Dzięki temu przedłuża żywotność katalizatora spalin, zmniejsza korozję w układzie zasilania, spalania i wydechowym oraz emisję związków siarki.

Informacje o firmie

Stacje Paliw SPEED Sp. z o.o.
ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
www.stacjespeed.pl
570 314 400
biuro@stacjespeed.pl

Strona główna Żarski CSR Stacje Paliw SPEED / Żarski CSR społeczna odpowiedzialność biznesu
Menu
Menu