Marisz Grabowski

Mariusz Grabowski Elitarna Szkoła Jazdy

Założeniem Elitarnej Szkoły Jazdy jest kompleksowe i profesjonalne przygotowanie przyszłych kierowców do bezpiecznego i roztropnego uczestnictwa w ruchu drogowym. Trzymamy jakość świadczonych przez nas usług na wysokim poziomie, pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Z naszej pracy czerpiemy dużo satysfakcji, przypuszczalnie dzięki temu nauka u Nas przebiega w pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Od początku powstania Elitarnej Szkoły Jazdy, szkoląc przyszłych kierowców, realizujemy kilka niezbędnych założeń, które pomagają nam na co dzień w kreowaniu wspaniałych kierowców.

Założenie 1 – Jazda powinna sprawiać przyjemność.

Nieistotne czy jesteś urodzony z kierownicą w rękach prawie jak drajwer, czy bardziej „raczkujesz” na drodze i lewą nogą wciskasz hamulec stworzymy dla Ciebie indywidualny plan nauki, aby nie była ona nudna tylko ciekawa i przyjemna.
Niezależnie od tego zorganizujemy skuteczne i profesjonalne szkolenie, przeznaczymy na nie tyle czasu ile będzie trzeba.

Założenie 2 – Jazda powinna być bezpieczna.

W miarę upływu czasu poczujesz się pewniej za kierownicą, więcej rzeczy analizujesz, przewidujesz i reagujesz. Stajesz się bezpiecznym kierowcą, kiedy swoim zachowaniem dbasz o bezpieczeństwo swoje jak i innych użytkowników dróg – mamy na to patent.

Założenie 3 – Jazda powinna być odpowiedzialna.

W miarę upływu czasu przekazujemy w Twoje ręce coraz więcej odpowiedzialności, podejmujesz coraz więcej samodzielnych decyzji, częściej myślisz o sobie jak o kierowcy, a wszystko to przy naszym skromnym udziale, My zaś coraz bardziej stajemy się dumni i czujemy satysfakcje z dobrze wykonanej pracy na rzecz odpowiedzialnego kierowcy.

Założenie 4 – z pasją .

Zajęcia prowadzimy w oparciu o posiadane przygotowanie dydaktyczne, starając się przekazać wiedzę najlepiej i najdokładniej, z pasją, zamiłowaniem i serdecznością. W ten sposób przełamujemy stres i rozwiewamy wszelkie wątpliwości naszych kursantów.

Założenie 5 – z pomocą.

Udzielimy odpowiedzi na wszystkie nurtujące naszych kursantów pytania, nawet te najdziwniejsze, pomożemy  w załatwieniu wszystkich formalności związanych z kursem, a także egzaminem na prawo jazdy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

19 marca 2014 roku Elitarna Szkoła Jazdy Mariusz Grabowski otrzymała puchar najlepszej szkoły, która przygotowuje do egzaminów teoretycznych i praktycznych.

 

Mariusz Grabowski został uznanym najlepszym instruktorem za przygotowanie do egzaminu praktycznego i teoretycznego. Dyplomy uznania wręczyli: Marszałek Województwa Lubuskiego – Elżbieta Polak; Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – Rafał Gajewski oraz Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców – Waldemar Sucharuk.

 

Mariusz Grabowski
Kontakt:
ul. Mieszka I 13/4 , 68-200 Żary
Tel. 695 062 152
e-mail: naukajazdy-grabowski@wp.pl
Strona główna Baza firm w Inkubatorze Mariusz Grabowski Elitarna Szkoła Jazdy
Menu
Menu