Pracownik obsługi GIĘTARKI

  • Pełny etat
  • Żary
  • Opublikowane 2 miesiące temu

"CLASSIC-METAL"

Żary yul. Zakładowa 5

Dorota Szwabowicz „CLASSIC” Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe  zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI GIĘTARKI do zakładu „ CLASSIC-METAL” w Żarach.

WYMAGANIA:

– Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

– Uczciwość, sumienność

– Zaangażowanie w powierzone obowiązki

– Znajomość rysunku technicznego

– Zatrudniamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Wykonywanie powierzonych zadań

KORZYŚCI:

– Praca na interesującym i odpowiedzialnym stanowisku w miłym zespole

– Możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności

– Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

– Praca w systemie dwuzmianowym

CV należy kierować na adres e-mail: malgorzata.maciejewska@classic-metal.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Dorota Szwabowicz „CLASSIC” Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe w Zielonej Górze zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Dorota Szwabowicz „ CLASSIC” Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe w Zielonej Górze.            Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści Pani/Pana danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne.

Aby ubiegać się o pracę wyślij nam informacje o sobie na malgorzata.maciejewska@classic-metal.pl

Skorzystaj z webmaila: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Strona główna ogłoszenie Pracownik obsługi GIĘTARKI